Арт Нокти форум
октомври 24, 2017, 05:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Богата гама от над 500 продукта за маникюр, ноктопластика и педикюр!
Уникални декоративни материали само в Онлайн Магазин "Арт Нокти"! Можете да разгледате продуктите ни тук -> АРТ НОКТИ МАГАЗИН

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Откриване на салон за маникюр  (Прочетена 9939 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tutinka
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: октомври 13, 2010, 04:19 »

Здравейти! Тепърва искам да си открия самостоятелен салон само за маникюр и ноктопластика, но незнам дали сертификата който имам е достатъчен да работя сама. Не съм в камарта на занайатчиите, незнам дали има майсторско ниво за маникюристки дори. Винаги съм работила при форзьорки и не ми е трябвало. Ако някой работи самостоятелно моля за помощ и съвети. Huh? Sad
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #1 -: октомври 13, 2010, 08:22 »

Мисля, че сме писали по този въпрос вече във форума. Поразгледай другите теми.
Активен

tutinka
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: октомври 13, 2010, 09:04 »

Ами намерих само за изискванията от РИОКОЗ, но ще потърся пак. Smiley
Активен
nikoljiv
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #3 -: октомври 12, 2011, 05:49 »

някои от работещите в тази област знаят ли какво са изискванията за отваряне на "салон за красота"от къде се започва,през какво се минава като ред!?Виждам че тук във форума има много работещи в тази област,не може никои да не знае!Нека си помогнем с опит!Благодаря Ви!
Ако има писано във форума относно този въпрос аз не го намирам!Някой ако може да сложи линк!Благодаря предварително!
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #4 -: октомври 12, 2011, 10:13 »

Погледни тук: http://artnokti.com/forum/index.php?topic=1152.0;topicseen  Wink
Активен

marmaladi
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #5 -: януари 26, 2013, 05:11 »

Здравейте,въпросът ми е дали мога да продавам козметика за лице и тяло в козметичният ми салон?питам,защото съм на трудов договор към фирмата на фризьорката на салона,а не зная дали мога да направя витрина с продукти за продаване,след като нямам фирма ,а се водя на трудов договар към нея?!Иначе плащам наем на помещението!Благодаря предварително.
Активен
yulleto
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Yuliya Radanova
Профил
« Отговор #6 -: август 13, 2013, 12:30 »

Здравейте. До края на месеца ще започвам работа като маникюрист в едно студио. Студентка съм, редовно обучение и сметнахме, че е най-добре да упражнявам свободна професия. Платих си патента, предстои да отида да се регистрирам по БУЛСТАТ.
Та въпросът ми е - каква здравна книжка ми трябва при започване на работа - само от личния лекар, удостоверяваща липсата на кожни заболявания, или такава, която се прокарва и през ХЕИ с всичките му изследвания (като при работа с храни)? Ще съм много благодарна да получа бърз и адекватен отговор.
Активен
Рая
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #7 -: август 15, 2013, 07:38 »

По принцип здравната книжка, която ти трябва, за да работиш като маникюристка се заверява от личния лекар, както и от тази година задължително се прави проба МАНТУ. Едва ли има разлика за това, че ще си управител на фирмата си, фризьорката, която е собственичка на салона, в който работя е със същата здравна книжка като моята. Все пак няма да ти навреди да попиташ личния си лекар как точно стоят нещата, защото те винаги са в крак с изискванията на ХЕИ. Успех (:
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: