Арт Нокти форум
август 23, 2017, 09:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: УВ лампи, прахоуловители, парафинови вани и ел. пили на промо цени!
Цена на доставка около 3-7лв.!
Доставяме в цялата страна!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ходите ли на солариум?  (Прочетена 8866 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« -: юли 02, 2008, 04:10 »

Момичета печете ли се в топлото време в солариум?
Активен

pumpal
Мис компенеция по всички въпроси
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Какво да ти кажа, сладуранка съм си :)

Профил
« Отговор #1 -: юли 02, 2008, 05:03 »

Не имам си една-две бани по рождение, а и ме подтиска тая обстановка в солариума. На жегата пък съвсем не бих се завряла вътре да се потя само...
Активен

Не хаби думи за онзи, с когото е безполезно да се говори!
Когато човек силно желае нещо, цялата вселена му съдейства!
nanndi
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #2 -: юли 02, 2008, 05:30 »

блазе им на тези, които си имат бани по рождение  Grin аз нямам, но чернея много бързо. ползвала съм солариум само покрай бала и повреме на няколко почивки, където в хотела имаше солариум, но не съм маниачка на тема тен, пък и като посъбрах малко инфо как припадат мацките в силните солариуми се отказах съвсем.
Активен

Paola_fi
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #3 -: юли 06, 2008, 09:08 »

Здравейте и от мен.
До преди 1 год,в продължение на 1 год някъде,ходих по 5 пъти в седмицата на солариум(което раzбира се не е добре),но просто бх полудяла на тема тен,тъй като съм със светла кожа и винаги бях ме4тала за тен.Е да,бях придобила много силен тен,но продължавах и продължавах.Добре поне ,4е имам зелено-сини о4и,4е не прили4ах 100% за циганкa Grin
Но някак си поспрях преди 1 година и ходя по 1-2 пъти в семицата само.Поизбелях естествено,но си имам приятен тен,който само потдържам.Тук не е много горе6то,затова о6те ходя на солариум,но последните дни бе6е доста топли4ко и добре се попекохме на слънце,та определено съм хванала  по-силен тен(натурално:)) и съм много доволна.
А тва,4е се припада от солариум за 1ви път 4увам :Smiley.Ве4е хубавите,съвременни солариуми имат толкова добра вентилационна система(даже и струйка вода те пръска),4е не се 4увства никаква жега вътре.Поне на мен никога не ми е ставало ло6о или било горе6то в солариум.
Активен

Anna mun mennä, anna mun mennä
Mä oven avaan, en henkeä saa
Anna mun mennä
En tänne kuulukaan
Mun koti ei oo täällä

Kadun mä ehkä tätä joku päivä
Tien varresta itseni löydän
Kadun mä varmaan joku kaunis pilvetön päivä
Mut kulta mun täytyy vaan mennä

Mun koti ei oo täällä....
nanndi
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #4 -: юли 06, 2008, 09:21 »

не забравяй факта, че в бг не знаеш дали ти чистят изобщо в солариума и дали не злоупотребяват с лампите и редовно налагащата им се подмяна, защото аз на никого не вярвам тук. всеки гледа да те прецака нещо, което е много жалко, но аз държа да се чисти пред мен или аз да си го изчистя, в редките случаи, в който съм се пекла. тази нощ обаче заминавам на морето и няма да ми е необходим никакъв солариум...ще е върна като цигане  Grin
Активен

Paola_fi
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #5 -: юли 06, 2008, 09:37 »

Нанди,приятно изкарване на морето:)
АМи тук пове4ето солариумни студиа са на self-service.Има6 до теб 2-3 препарата и сам си 4исти6 преди и след ползжането на солариума.Няма персонал,4исти6 си солариума,пуска6 си монети или картата в ма6инките,наглася6 си колко минути иска6 и си влиза6 в соларума.А доколкото сменянето на лампите-има проверки на определен период от време и няма как да се скатае6 просто.
Активен

Anna mun mennä, anna mun mennä
Mä oven avaan, en henkeä saa
Anna mun mennä
En tänne kuulukaan
Mun koti ei oo täällä

Kadun mä ehkä tätä joku päivä
Tien varresta itseni löydän
Kadun mä varmaan joku kaunis pilvetön päivä
Mut kulta mun täytyy vaan mennä

Mun koti ei oo täällä....
nanndi
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #6 -: юли 07, 2008, 06:56 »

abe istinata e 4e jivee6 v dr svqt - i po-dobre, 4e v bg malko ne6tata znae6 kak sa. kakto i da e nqma sega da si razvalqm po4ivkata s misli za koi kak kru6ka ot reda na ne6tata. mnogo celuvki ot men, sluun4o i morskite vulni  Kiss
Активен

suchomski
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #7 -: април 17, 2009, 10:21 »

аз до преди няколко години се пекох по плажове лятото и зимата редовно по солариуми, докато един пролетен ден не развих слънчева алергия. сега се пека само на морето като си дойдем и то рано сутрин. мъжо беше редовен фен на солариума, ама и той се изплаши покрай мен и спря да ходи. резултата - с малко козметика му се изгладиха бръчиците около очите   Grin
Активен
veliii
Наш човек
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 70

Профил
« Отговор #8 -: май 05, 2009, 06:37 »

аз  редовно посещавам солариума независимо колко градуса е на вън  Azn   мисля 4е съм пристрастена  Grin    за мен най- хубавия солариум е beauty forever  и са мн 4исти мн  видове солариуми имат слагат  наилон на легналите солариуми и  на правите има и кърпи и дори баня да се изкъпе6 после, въпреки 4е знам 4е  до 2 4аса не е  хубаво да се къпе6 за да хване добре тена. солариумите са мн силни и мн хубави...правят страхотен тъмен тен Smiley абе мн съм доволна Smiley
« Последна редакция: май 05, 2009, 06:39 от veliii » Активен
Catwoman
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #9 -: ноември 05, 2009, 05:57 »

Аз не ходя на солариум, макар че имам голяма нужда Smiley По едно време се бях навила да отида, но след като прочетох в интернет, че са много опасни и дори канцерогенни веднага се отказах. Предпочитам естествения тен или лосиончетата за тяло с автобронзант (в разумни количества, разбира се  Wink ).
Активен

„Мисли. Вярвай. Мечтай. Рискувай.“  Уолт Дисни
rozichka22
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #10 -: юни 15, 2012, 12:56 »

и аз не ходя на солариум, вредно е, няма спор
Активен
Страници: [1]   Нагоре