Арт Нокти форум
декември 11, 2017, 04:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Акрилни бои от 9 лв. до 16 лв.!
Удължители в пакет - 100 бр. - 4 лв!!!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анти целулитни кремове  (Прочетена 6737 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lilian4eto
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« -: май 16, 2008, 10:17 »

Времето започна да се затопля, и започнах да слагам полите, и забелязах, че отзад по бедрата имам целулит, направо изпаднах в паника!!! Отдавна гледам по аптеките рекламите за антицелулитните кремове, гелове и какво ли не, та въпроса ми е някоя от вас тествала ли ги е? Има ли изобщо ефект? Разбира се аз не си мисля че с този крем ще мине като с магическа пръчка, но поне да го скрие малко че положението е плачевно Sad А и дали може да ми препоръчате марка, която да има ефект, ако изобсхто има такава де  Embarrassed
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #1 -: май 16, 2008, 10:29 »

аз си ползвам антицелулитни кремове, ако не изчезва съвсем то поне да стопира получаването на още целулит. мазала съм се с доста неща и какво да ти кажа, усещам си по-стегната кожата след като я намажа. пробвала съм на oriflame, avon, nivea, leocrema. най-добре си ч усещам кожата с leocrema, но то си  е малко относително. според мен няма нужда да даваш много пари за антигелулитен крем. моя позната се маже с на дева крема и  е много доволна. аз не съм привърженик на евтината козметика попринцип, но за антицелулитните кремове съм на мнение, че си чувстрам много добре кожата с обикновени кремове. ако събера пари може и да си взема някой от 80лв, ама като се замисля я има резултат, я не, а това са си много кремчета на leocrema например  Wink тествай  Smiley
хубаво е да ходиш на процедури с целутрон или вакум, според мен те ми влияят наистина видимо  Wink
Активен

stanislav4eto
Ентусиаст

Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Профил
« Отговор #2 -: май 16, 2008, 12:46 »

:Smiley  според мен няма ефект  Undecided  от такива мазила
Активен
lilian4eto
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #3 -: май 21, 2008, 12:47 »

Благодаря за отговора и за съветите  Kiss Ще пробвам нещо от съветите ти Нанди. Станиславче, а ти мазала ли си се с кремчета? Защо мислиш, че няма ефект от тях  Huh?
Активен
nanndi
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #4 -: май 21, 2008, 01:12 »

Надявам се да съм ти помогнала  Kiss
Активен

stanislav4eto
Ентусиаст

Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Профил
« Отговор #5 -: май 21, 2008, 04:29 »

да  Wink мазала съм се докато бях бременна  Undecided  не ми помогнаха  :Smiley  мазах се с кремчетата на Ейвън  Lips Sealed  сигурно по-скъпите помагат ..... незнам
Активен
nanndi
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #6 -: май 21, 2008, 05:13 »

Да то тогава е хубаво да се мажеш, за да си подготвяш кожата за разпъване докато качваш и после за стягане, като сваляш качените кила. Ама то тогава май повече стрии се образуват отколкото целулит или греша?! Да ти кажа аз виждам кожата си стегната и гладичка като се мажа редовно, но наистина за разбиване на целулита помагат уредите в козметичните салони, движението, пиенето на много вода, спазването на лек режим на хранене - без газирано, без кашкавал, без високомаслени млека, без шоколад с ядки (само чист шоколад може да се яде и се изгаря после). Аз не пия газирано от няколко месеца вече и се чувстрам страхотно, корема ми не е като балон, а може и да съм свалила някое друго килце, ама не съм се мерила.  Huh?
Активен

pumpal
Мис компенеция по всички въпроси
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Какво да ти кажа, сладуранка съм си :)

Профил
« Отговор #7 -: юли 02, 2008, 04:58 »

Аз си купих някакъв нов продукт мисля, че е (поне не съм го виждала досеца) от Avon. Сваля обиколката с по сантиметър, започвам да се мажа и ще ви пиша, ако има ефект след известно време.
Активен

Не хаби думи за онзи, с когото е безполезно да се говори!
Когато човек силно желае нещо, цялата вселена му съдейства!
sanityyy
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #8 -: август 02, 2008, 12:08 »

една приятелка си зе на avon душ гел + масажор + крем не деиства маза се маза и се отказа  Angry май големи боклуци зеха да правят а мисля 4е най добрия на4ин да се отарве6 от тва е по малко слади4ко и пове4е движение  Smiley
Активен
dani
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #9 -: август 22, 2008, 09:36 »

Може би ако се комбинират с масажи, диети, упражнения ще има някакъв ефект. А само да се разчита на кремовете няма смисъл, мисля че плащаме за приятния аромат и усещането на гладка кожа. За кремовете Дева и други подобни, мисля, че е по-добре да не се ползва нищо, отколкото нещо да ти лепне неприятно.
Активен

di666
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #10 -: юли 04, 2010, 01:59 »

Мога да похваля на Виши-липо метрил и Аура Слим

И да сложа в най-най-най черния възможен списък тази гадост
Активен
rozichka22
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #11 -: юни 15, 2012, 12:43 »

доколкото знам, много е важно освен специални гелове, да се ползва и анти целулитен пилинг!  Tongue
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: