Арт Нокти форум
август 16, 2018, 08:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Комплект от 15 броя декоративни четки само за 15 лв! Промоцията важи до изчерпване на количеството!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Материалите и инструментите, с които работим 3  (Прочетена 58864 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
ivka_007
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #210 -: януари 03, 2013, 06:14 »

Момичета, знаете ли с какъв накрайник за ел.пила се обработват кожичките и как точно става това? В смисъл, ако използвам такъв накрайник , ще тсе налага ли пак да ги режа, ако е нужно или ел.пилата ги премахва?
Активен
c3p3nqчe
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #211 -: януари 12, 2013, 04:29 »

Здравейте,пиша Ви за пръв път с мисълта,че ще ми помогнете  Smiley Central Emoticon (59) Скоро ми предстои да изкарам курсове за маникюристка,но за да бъда по-уверена там искам малко да потренирам,като си взема инструменти с които да рисувам.Моля,къжете ми от къде да си купя или поръчам(от сайт) четки,с които да рисувам и там друго каквото трябва  Huh? Предварително Ви благодаря! Smiley Kiss
Активен
winter
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #212 -: януари 13, 2013, 05:01 »

Тъй като и аз скоро приключих такъв курс искам да те уверя, че увереността няма да дойде с рисуването, а с доброто лакиране и оформяне на нокътя. Там е проблемът, но все пак, за да съм от полза за конкретното питане, бихте посъветвала да отидеш до един магазин за художествени материали и да търсиш четки, които вероятно вече си се ориентирала какви трябва да бъдат. Излизат по-евтино, не за друго. Не знам дали е удачно да се посочват сайтове, но аз лично съм купувала четки и от  prodavalnik.
Активен
ivka_007
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #213 -: януари 13, 2013, 05:23 »

Не знам защо, всички или поне почти всички момичета, които тръгнат да карат курс си мислят, че рисуването е най-важно. Според мен за хубавия маникюр рисуването е най малко важно. Първо се научи да правиш добър маникюр,а после да рисуваш.Другото което е, на курса за маникюр едва ли ще ви учат да рисувате с четки, по скоро ще е с боички за рисуване. Може от тях да си вземеш. Ако все пак си вземеш четки, ще трябва да си вземеш и акрилни боички.
Активен
winter
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #214 -: януари 13, 2013, 07:39 »

Точно така е,ivka_007, и аз започнах курса с тази предварителна нагласа, че обичам да декорирам своите нокти и реших, че с удоволствието бих могла да съчетая хобито си с евентуална бъдеща професия. Сега съм малко обезверена, но се надявам, че с тренировки у дома ще успея да подобря уменията си.
Активен
c3p3nqчe
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #215 -: януари 13, 2013, 09:06 »

winter ,ivka_007  Smiley благодаря ви за съветите,ще се възползвам
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #216 -: януари 15, 2013, 01:37 »

Момичета, знаете ли с какъв накрайник за ел.пила се обработват кожичките и как точно става това? В смисъл, ако използвам такъв накрайник , ще тсе налага ли пак да ги режа, ако е нужно или ел.пилата ги премахва?
Моят съвет е да не обработваш кожички с ел. пила. Твърде агресивен метод е, въпреки фините приставки, които можеш да използваш. С ел. пилата кожите ще се загладят, но ще се свали много кожа, която не е нужно да бъде премахвана. Аз съм фен на традиционното отстраняване чрез нанасяне на продукт, избутване и изрязване само, ако е необходимо!
c3p3nqчe, тук: www.shop.artnokti.com можеш да намериш всичко необходимо, като има и комплекти за начинаещи. Успех!
Активен

c3p3nqчe
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #217 -: януари 15, 2013, 06:39 »

c3p3nqчe, тук: www.shop.artnokti.com можеш да намериш всичко необходимо, като има и комплекти за начинаещи. Успех!
Благодаря Smiley дано да се справя на курсовете и с повече тренировки да задобрея  Smiley Central Emoticon (289)
Активен
winter
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #218 -: януари 17, 2013, 10:00 »

Здравейте, аз едва съм изкарала курса и имам много въпроси, които ме вълнуват, а още нямам практика. Учиха ни, че трябва основата, лакът и топ лакът да са на една марка. Вие така ли правите в практиката си? Аз лично в домашни условия ползвам отделни продукти, от които съм доволна. Имам лакове на Опи и ползвам базата им, но и през ум не ми е минавало да купя топа им, защото съм чела само негативни мнения за него. Ще съм благодарна да споделите опита си.
Активен
ivka_007
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #219 -: януари 18, 2013, 08:57 »

Моят съвет е да не обработваш кожички с ел. пила. Твърде агресивен метод е, въпреки фините приставки, които можеш да използваш. С ел. пилата кожите ще се загладят, но ще се свали много кожа, която не е нужно да бъде премахвана. Аз съм фен на традиционното отстраняване чрез нанасяне на продукт, избутване и изрязване само, ако е необходимо!

Благодаря ти, nanndi, за отговора!
Активен
nanndi
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #220 -: януари 21, 2013, 02:52 »

Учиха ни, че трябва основата, лакът и топ лакът да са на една марка. Вие така ли правите в практиката си? Аз лично в домашни условия ползвам отделни продукти, от които съм доволна. Имам лакове на Опи и ползвам базата им, но и през ум не ми е минавало да купя топа им, защото съм чела само негативни мнения за него. Ще съм благодарна да споделите опита си.
Така ви учат, за да си продават продуктите, което не е редно според мен! Ползвай смелко ВСЯКАКВИ комбинации от продукти на различни марки! Топа на ОПИ наистина е ужасен! Сгъстява се много бързо и непрекъснато трябва да го разреждаш. Изхабих само 1 шишенце от него преди години и той ми беше подарък към комплект с цветове иначе нямаше да си го купя и аз. Има много по-евтини и качествени топ лакове.
Активен

winter
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #221 -: януари 21, 2013, 04:08 »

Много благодаря за отговора, nanndi. И аз така смятам да продължавам да правя.
Активен
violeta
Наш човек
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« Отговор #222 -: януари 23, 2013, 11:03 »

Електрическата пила е много хубав метод за направата на маникюр и се използва,точно когато клиентите не желаят изрязване.Много е удобно,спестява твоето и времето на клиента и кожите след това растат много по-бавно и стават по-меки,отколкото с изрязването.За педикюра се използват по-груби и еднократни,а за маникюр по- финните.Пилиш само излишната кожа,като внимаваш приставката да не опира до нокътя и да го нараниш.
Активен
Kadrukoska
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #223 -: април 02, 2013, 07:04 »

Здр искам да питам как правите декорация на гел лак и може ли да се слагат камъчета
Активен
nanndi
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #224 -: април 11, 2013, 11:41 »

Нанасям цвета гел-лак, покривам с топ, за да не отнема част от цвета при изтриване на лепкавия слой. Върху топа можеш да декорираш с каквото искаш - акрилни бои, такива на лакова основа, можеш да слагаш камъчета...каквото решиш. Запечатваш с топ и няма мърдане.  Smiley Central Emoticon (13)
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: