Арт Нокти форум
октомври 21, 2017, 02:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Богата гама от над 500 продукта за маникюр, ноктопластика и педикюр!
Уникални декоративни материали само в Онлайн Магазин "Арт Нокти"! Можете да разгледате продуктите ни тук -> АРТ НОКТИ МАГАЗИН

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Продавам гелове на Абалико и универсална течност за почистване на гел  (Прочетена 7874 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
aneliq_i
Гост
« -: април 08, 2009, 05:46 »

Продавам гелове на Абалико Азидик1 и Азидик2 и универсална течност за почистване на гел от четките за премахване на лепкавия слой също и от Абалико ми казаха че става и като обезмаслител.Геловите съм позвала за 1 ноктопластика пълни са до горе, срок на годност 2011г ,а течността е нова не е ползвана. Само на единия гел се опитах да почистя кутйката с лакочистител и малко се изтри надписа, на снимката се вижда. Цената е 130лв http://www.snimka.bg/album.php?album_id=342808&pid=11490204 
Активен
irinka_87
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #1 -: април 08, 2009, 08:28 »

Защо така бе мила отказа ли се от Абалико, аз с удоволствие бих ги взела, но в момента нямам възможност. За мен тези гелове са много добри, самозаглаждащи се просто са супер. Но който с каквото е свикнал да работи.  Wink
Активен
aneliq_i
Гост
« Отговор #2 -: април 08, 2009, 08:56 »

Cheesy Да геловите са супер, но просто имам вече два комплекта  Cheesy майка ми решила да ме изненада и ми купила същия комплект. Понеже все го хваля и ми купила и тя а аз няма как да ги използвам и двата  Cheesy
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #3 -: април 08, 2009, 10:05 »

е как с този срок на годност за нула време ще ги изразходваш на клиентите  Wink
Активен

aneliq_i
Гост
« Отговор #4 -: април 08, 2009, 10:47 »

За жалост от съвсем скоро се занимавам с маникюр и нямам толкова много клиенти за ноктопласика и няма смисъл да ги даржа и двата.  Smiley
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #5 -: април 09, 2009, 12:18 »

колкото и да нямаш клиенти до края на 2009 ще си ги израсходвала  Smiley още повече, че с времето ще трупаш и клиентки, според мен няма смисъл да ги продаваш, но ти си знаеш най-добре  Wink
Активен

aneliq_i
Гост
« Отговор #6 -: април 11, 2009, 05:13 »

Ako nqkoi se interesuva moje da pi6e na lichnite suob6teniq.Sori za latinicata , no ne sum na moq komputur.
Вече са продадени.
« Последна редакция: април 23, 2009, 10:31 от Aneliq » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: