Арт Нокти форум
юни 21, 2018, 10:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Акрилни бои от 9 лв. до 16 лв.!
Удължители в пакет - 100 бр. - 4 лв!!!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Марки гелове  (Прочетена 19275 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tanya1
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #30 -: октомври 10, 2013, 04:35 »

pretty zone пазаруват геловете от ******
pretty zone гела ми го продадоха за 79,90 а от ****** 59,90всеки да си направи смитка от къде да пазарува
Активен
Viktoriq
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #31 -: октомври 11, 2013, 02:44 »

помогнете ми с избора гелове на all season-T3розов,прозра4ен или  super nail-розов,прозра4ен,изграждащ и да попитам розовия си е пак безцветен нали като на стар нейлз Т3 пинк в смисъл не е цветен а е по гъст Huh? извинете ме за може би тъпите въпроси но не съм ползвала продуктите и предварително благодаря за помощта ви!
Активен
tanya1
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: октомври 12, 2013, 07:35 »

добро утро
Аз ползвам Super nails обезмаслител, база гел за да не пиля нокъта,изграждащ гел розов гел и топ гел.Ако не ти се купува топ гел слагаш изграждащ за най накрая.Течност за лепкав слои ползвам най ефтината,
Активен
Viktoriq
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #33 -: октомври 12, 2013, 01:39 »

Благодаря ти Таня  Cheesy а по принцип да попитам задължително ли е да се ползват и розовия и изграждащия в смисъл може ли само розов 2 пласта или само изграждащ  Huh? когато работех с на стар нейлз Т3 розовия работех само с него и тогава това беше преди 6 години и не съм имала проблем в смисъл 4е ставаше здраво и не съм имала отваряния и проблеми.още веднъж ти благодаря че ми помагаш!
Активен
tanya1
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: октомври 14, 2013, 06:57 »

Изграждащият е прозрачен и го слагам само едни път с розовият давам цвят но поддръжката само с изграждащ много си личи.Но ти си избирош как да работиш
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #35 -: октомври 14, 2013, 05:25 »

Viktoriq, няма гелове Каше в наличност в момента, затова ги няма в Арт Нокти.
Относно въпросът ти дали е задължително да се ползват два гела - да. Няма значение дали са прозрачен и розов, но най-често прозрачния е базов, а розовия изграждащ, макар че може да е прозрачен и изграждащия. Поставяне и поддръжка само с изграждащ не бива да се прави. Има си технология процеса и е добре да се спазва. Ти можеш да я нарушиш, но после ще знаеш, че затова не са издържали и са отворили ноктите.  Wink Успех!
Активен

Viktoriq
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #36 -: октомври 18, 2013, 09:48 »

Благодаря ви значи да си поръчам на супер найл  прозрачен и розов за поддръжка и поставяне и ще си взема един изграждащ да имам за изгравдане само  Wink
Активен
mima_pateto
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #37 -: февруари 17, 2015, 02:22 »

Здравейте искам да попитам какви базови и изграждащи гелове използвате защото сам карала курсовете преди 3 години а чак сега сам решила да се занимавам с това и ми трябва помощ
Активен
vikito.vrr
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #38 -: март 11, 2015, 08:23 »

Здравейте. Искам да попитам  Top Coat UV Dry и Primer Bonder  на  IBD могат ли да се използват с други гелове и също така дали могат да се използват и с гел лак. И дали Bonder на IBD  се изпича или попива като обезмаслител  Undecided  Smiley
Активен
ciara
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #39 -: март 23, 2015, 11:07 »

Здравейте и от мен! Да побутна малко темичките. Искам да ви попитам геловете на Каше лесно ли се намират? В гугъл почти нищо не намирам. Чудя се с какви да работя, спрях се на Каше но ако ще ги търся под дърво и камък...
Активен
izii
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #40 -: май 20, 2016, 08:01 »

Здравейте!
Аз съм нова в този форум и съм голяма мераклийка на тези гел лакове..Но тъй като още съм малка и не мога да се запиша на курс искам да ви попитам кои гелове са добри.Сега имам само база и топ гел лак на марката CHU JIE нещо такова Grin , но имам един проблем не знам дали е от тази марка гел или от нова,че не се лакирвам с цветни гел лакове а с обикновенни и след като изсъхне слагам топ гел лака на тази марка и след 1 седмица почва да се лющи и да се бели,също така и не използвам обезмаслител може ли да е и от това?  Embarrassed
Активен
Traqna :)
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #41 -: март 06, 2017, 01:49 »

Привет на всички  Wink
Въпросът ми е - трябва ли база за изграждащ fibergel  т3 на SNB ...
Имам primer и ultrabond на същата марка , но база незнам да ли е необходима Huh?
Благодаря предварително ..
« Последна редакция: март 06, 2017, 01:51 от Traqna :) » Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: