Арт Нокти форум
август 16, 2018, 08:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Богата гама от над 500 продукта за маникюр, ноктопластика и педикюр!
Уникални декоративни материали само в Онлайн Магазин "Арт Нокти"! Можете да разгледате продуктите ни тук -> АРТ НОКТИ МАГАЗИН

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гел лакове -въпроси и отговори  (Прочетена 58222 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
petq vn
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« Отговор #15 -: септември 13, 2011, 06:38 »

течността си е на същата фирма,но се надрасква малко лака,за да може течността по-лесно да разтвори продукта.
Активен
violeta
Наш човек
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« Отговор #16 -: септември 27, 2011, 07:34 »

Момичета,както правите гел-лак на крака,каква ув-лампа използвате?От колко вата?Може ли лампа с 1 крушка от 9 да изпече гел лак и за колко време?Става въпрос за Шилак,понеже за краката ще е по-удобна с по-широк отвор....
Активен
lilian4eto
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #17 -: октомври 15, 2011, 08:54 »

Бих искала да изкажа благодарност на Наннди за гел лаковете Каше, към които ме насочи.  Kiss В началото бях скептично настроена и е нормално, все пак ни бутат какви ли не боклуци с думите "това е най-доброто". След като ги пробвах на няколко клиентки останах изумена от качеството им. Не искам да звучи като прехвалване или реклама, но гел лаковете са на много хай левъл. Средно гел лака издържа на ръцете на клиентките ми по поне 25 дена, като на повечето им писва да се гледат с един цвят и затова сменят цвета с друг преди да е обелен. Кремовете Каше също са добри. Пробвах този с аромат на кокос на клиентки с много кофти кожа на ръцете, заради честия допир с битова химия. Кожата им се подобри значително. Дори ме попитаха дали могат да си го купят от някъде, защото са го търсили из козметиките.  Smiley
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #18 -: октомври 16, 2011, 11:07 »

Раздвам се, че си доволна и благодаря за оценката ти. Аз ти казах още в началото, че не са празни приказки и не се опитвам да ти пробутам продуктите. Тествала съм ги дълго време преди да ги препоръчам. За мен е важно човека отсреща да остане доволен.  Smiley Central Emoticon (171)
Активен

coci
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #19 -: октомври 27, 2011, 08:30 »

Здравейте момичета, и аз да изкажа мнение за Shellac конкретно ,защото работя с него - аз и клиентките сме доволни от него нямам мнение за другите марки , а относно времето , което е 14 дни мисля , че принципно е нормално -първо им писва да ходят дълго с един цвят и другото ,което е че ноктите израстват и пак се налага смяна.Имам клиентки ,които го държат и 20тина дни ако е френч и няма проблем.
Активен
asinela
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #20 -: ноември 05, 2011, 02:43 »

Здравейте всички! Аз също обмислям каква марка гел лакове да заредя и вашите коментари доста ми помогнаха. За което ви благодаря. Определено се насочих към Shellac. ....но въпроса който ме тормози от много време и никъде не съм срещнала отговор е може ли върху тези лакове да се правят декорации или най - малкото вграждане на камъче например???
Активен
nanndi
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #21 -: ноември 05, 2011, 09:31 »

Може да се декорира върху гел-лаковете
Активен

Aneliq
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #22 -: ноември 05, 2011, 10:15 »

Направо коментарите ви за Гелиш ме озадачават, аз работя само с него и недоволни клиенти нямам. При мен пък масово се оплакват от Ши-лак една клиента даже ми показа ноктите си и бяха издълбани, но според мен това е заради маникюриста а не заради продукта. Тези коментари с пиленето не са точни явно момичетата не са работили с него. Основната разлика м/у Гелиш и Ши лак е трайността. Гелиш е от 3 до 5 седмици трайност и наистина издържа, Ши лак е до 14дни естествено,че има и изключения за хора с по-суха плочка на които им издържа повече. Второ на Гелиш топ гела е напълно нерзтворим и то с цел, защото като ти израстне много гел-лака да се лакирах отгоре с друг лак например а отдолу да остане непокътнато покритието когато се изчистиш с ацетонов лакочестител. Затова при сваляне с пила за полиране даже трябва да се тръкне и се слага разтвора. Трето при Гелиш основата също е неразтворима, за да защити нокътя при свалянето на продукта, а той пада точно за 10мин по часовник. В самата основа на гелиш се съдържа кератин и укрепва нокътя, даже се препоръчва и след направа на терапия да се нанесе основата на Гелиш. Все пак голяма разлика има и в цената Гелиш е почти на двойна цена от Ши-лак, но си заслужава. Според мен тези клиенти които се оплакват от Гелиш просто не са попаднали на добра маникюристка, това е.
Активен
freshche
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #23 -: май 17, 2012, 10:59 »

Здравейте !!!
Нова съм тук и искам да помоля за малко помощ!!!
Преди няколко дни порачах гел лакове Каше ........ слойих на себе си но барзо започна да се бели......сигурно не съм го сложила правилно....Ще ви помоля ако някой работи с тях да ми каже какво точно прави......благодаря предварително!!!
Активен
nanndi
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #24 -: май 20, 2012, 09:27 »

Здравей, freshche, аз работя с тези гел лакове от повече от година вече и нямам никакви проблеми. Всичко, което трябва да направиш е дадено като указание за употреба в сайта. Погледни и следвай стъпките: http://shop.artnokti.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=80&Itemid=26  Wink Мога да ти покажа и снимки на клиентки, който идват на 2, 3 и повече седмици с много израстнали, но необелени нокти. Явно нещо пропускаш и затова имаш този проблем, но като отстраниш причината няма да ти отваря бързо. Аз когато нямам време за себе си си слагам на мойте нокти гел-лака и без да си почиствам и подготвям нокътната плочка и пак няма отваряне по 2 седмици.
« Последна редакция: май 20, 2012, 09:31 от nanndi » Активен

Di
Гост
« Отговор #25 -: юли 29, 2012, 04:15 »

Здравейте, може ли да попитам как става отстраняване на гел лак от нокти покрити с гел или от нокти с ноктопластика, така че да се запазят удължителите, а както знаем ацетона ги разтрваря.
Активен
nanndi
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #26 -: юли 30, 2012, 09:52 »

Когато клиетката е с някакво покритие (каквото и да е), най-лесният начин за отстраняване на гел лак от ноктите е с пилене. Гел-лака е тънък и пада лесно и бързо без да се изпилва кой знае колко от покритието (гела, акрила) и без изобщо да се стига до удължителите, ако има поставени такива.
Активен

x-agency
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил WWW
« Отговор #27 -: юли 30, 2012, 12:13 »

точно така nanndi,съгласна съм с теб.гел-лака пада мн бързо с пилене
Активен
Di
Гост
« Отговор #28 -: юли 30, 2012, 01:51 »

Много ви благодаря, сваляла съм досега с пилене, с ел. Пила на много бавни обороти с шлайфцилиндърче с най-финния грит, но по пронцип като чуят за пилене и повечето дами стават неспокойни и особено тези, с които работя за пръви път, идват наплашени и докато ги успокоя,че няма да им "сваля" ноктите с пилата...затова реших да попитам,дали няма и друг вариант. Много благодаря за отговора Smiley
Активен
milenita
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #29 -: юли 30, 2012, 07:39 »

има и  по бавен начин с ацетон .Пръстите стоят напоени в памучета и обвити с харт.тиксо около 10-15 мин. и после се подкъртват лекичко от нокъта...със метален избутвач,като шпатулка е.. Smiley
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: