Арт Нокти форум
август 16, 2018, 08:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Комплект от 15 броя декоративни четки само за 15 лв! Промоцията важи до изчерпване на количеството!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Наем?  (Прочетена 11465 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #30 -: февруари 17, 2009, 12:48 »

на който му е неприятно да го копират едва ли ще си предоставя снимките във форума  Wink нали затова пишем, да обменяме идеи. а и една с една нямаме еднаква работа и един модел направен от различни маникюристки изглежда съвсем различно  Kiss
Активен

nadinna
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #31 -: февруари 20, 2009, 12:02 »

аз съм във Хасково и наемът ми е 95лв.отделно плащаме ток,но за центъра на града е малко
но  аз не съм и сама,имаме козметичка и фризьорка Smiley Central Emoticon (500) и затова плащам толкоз,ама тоя месец тока ни беше почти колкото наема на човек...,кофти е през зимния сезон,няма и толкова работа,пък и аз съм сравнително нова в бранша Smiley Central Emoticon (22)
Активен

ЖИВОТЪТ ТИ ЩЕ Е ТАКЪВ КАКЪВТО ТИ СИ ГО НАПРАВИШ,НЕ ОБВИНЯВАЙ ДРУГИТЕ ЗА СВОИТЕ ГРЕШКИ:)))
mim
Ентусиаст

Неактивен Неактивен

Публикации: 225

Профил
« Отговор #32 -: февруари 21, 2009, 10:35 »

http://bg.fotoalbum.eu/mim_007/a195919/00000021
http://bg.fotoalbum.eu/mim_007/a195919/00000022
тези са ми от днес от новия салон, сори за качеството но ги снимах с телефона Smiley

МОДЕРАТОР:
ЗАЩО НЕ ГИ ПУСНЕШ В "АРТ НОКТИ - 7"?!
  Wink
« Последна редакция: февруари 21, 2009, 10:52 от nanndi » Активен
aneliq_i
Гост
« Отговор #33 -: февруари 26, 2009, 08:46 »

Момичета здравейте, да се похваля и на вас утре започвам работа на наем в един салон близо до центъра. Много съм щастлива салона много ми харесва наемът ми е 100лв няма да плащам патен, ще се осигурявам към фирмата на собственичката. Утре ще кача снимки да го видите.  Grin
Активен
ceto80
Гост
« Отговор #34 -: февруари 26, 2009, 09:04 »

А в кой град е това?
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #35 -: февруари 26, 2009, 10:30 »

Момичета здравейте, да се похваля и на вас утре започвам работа на наем в един салон близо до центъра. Много съм щастлива салона много ми харесва наемът ми е 100лв няма да плащам патен, ще се осигурявам към фирмата на собственичката. Утре ще кача снимки да го видите.  Grin
Успех! Много клиентки ти пожелавам!  Kiss
Активен

aneliq_i
Гост
« Отговор #36 -: февруари 26, 2009, 10:39 »

Във Варна  Smiley Central Emoticon (22) Благодаря ви
Активен
ralss
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #37 -: януари 24, 2014, 10:25 »

Здравейте,колко горе долу ви излиза общата сума за плащане всеки месец (наем,осигуровки,консумативи) ?
Активен
fiodorov
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил WWW
« Отговор #38 -: февруари 15, 2014, 08:31 »

Не се фокусирайте само върху разходите. Планът за текущите доходи трябва да се основава на очаквания обем на предоставяните услуги и техните цени. Цените на услугите в салона, зависят от себестойността, от избрана козметика, от цените на конкурентите за подобни услуги и др. Обем на предлаганите услуги се изчислява изхождайки от необходимото време за извършване на услугата. Като се има предвид, че козметичния салон предлага широка гама от услуги в различни ценови нива и време за изпълнение, при изчисляването им, се вземат предвид средните стойности.
« Последна редакция: февруари 19, 2014, 09:27 от Admin » Активен

misha
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #39 -: април 03, 2014, 02:19 »

Здравейте,
аз съм съвсем нова тук и за това ще попитам. Живея в малък град и ми предлагат работа в един квартален салон след 5 часа вечер, за около 2 часа, тъй като преди това съм заета. Наема ми е 80лв. на месец, като в тях ми влиза всичко + осигуровки. Тъй като сега ще изкарвам курса и съм съвсем нова в бранша искам да ви попитам това добра оферта ли е?
Активен
lilian4eto
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #40 -: април 11, 2014, 02:20 »

Като за начало е добре. Само малко ме съмнява, че в тези 80 лв ти влизат и осигуровките... И все пак помисли, салона на какво място се намира, до момента предлагали ли са маникюр и т.н., какво количесто клиенти минава през него на ден. Така ще можеш горе долу да си направиш и сметката дали се предполага да имаш работа. Два часа на ден ми звучи малко несериозно, но пък за начинаещ може и да е добре.
Активен
dani78
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #41 -: август 27, 2014, 07:06 »

Момичета, редно ли е да плащаме ток наравно с фризьорите? Huh?
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: