Арт Нокти форум
юни 21, 2018, 10:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Комплект от 15 броя декоративни четки само за 15 лв! Промоцията важи до изчерпване на количеството!

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: стол за педикюр  (Прочетена 3489 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
loretta
Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: ноември 23, 2010, 09:59 »

Незнам точно къде да пусна съобщението. Търся маникюристки да се комбинираме да си поръчаме Спа масажни столове за педикюр от чужбина, понеже в България са безбожно скъпи. Искам да си поръчам директно от производител, но продават на едро и транспорта само на 1 излиза много скъпо, защото са много тежки. Ако се групираме цената на един няма да излезе повече от 2500 лв, като това ще включи транспорта, ДДС-то и митническите такси. Тук ги продават от 5000 до 12 000, което е невероятно висока цена. Ако някой реши да се комбинираме, нека да ми пише. Smiley
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #1 -: ноември 23, 2010, 03:07 »

Има столове за по 500-700лв, които можеш да си закупиш директно от бг. Преди време се интересувах и бях намерила. Вариант е да си закупиш стол втора ръка, много момичета продават и цените са много сносни, а столовете не са употребявани много време и са в добро състояние. Не те разубеждавам, ако си решила да си закупиш стол от чужбина, просто давам предложение. Успех. Wink
Активен

loretta
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: ноември 23, 2010, 03:51 »

Да, знам ги тези столове, но аз искам от другите, в Старнейлз са 12 000 лв, те са с няколко вида масаж, който почва от главата, към кръста и т.н. подобно на  масажните столове, които са с монети, могат да лягат под ъгъл, а ваната е голяма със шлюзове като джакузи и е с душ за измиване, канал и различни светлини. Искам да предложа по-различна услуга, която да е точно Спа педикюр и наистина да е удоволствие за клиента. Надявам се клиентите да го оценят и да имам повече клиенти така.
Активен
nanndi
Виден Отговориник По Форумните Проблеми! :)))
Модератор
Редовен потребител

Неактивен Неактивен

Публикации: 1927

creating art nails

Профил WWW
« Отговор #3 -: ноември 24, 2010, 11:12 »

В кой град ще предлагаш услугата и на колко лева. Обмисли добре дали ще получиш възвръщаемост на вложението си и приблизително след колко време.  Wink
Активен

loretta
Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: ноември 27, 2010, 11:08 »

Ами например ако правя минимум 10 педикюра на месец по 25 лв за 12 месеца са 3000 лв. Смятам за около година да го изплатя, в най-лошия случай за година и половина, но все пак лятото и май месец педикюра ще върви повече и се надявам да правя повече педикюр тогава. Също мисля да пусна комбинирана услуга педикюр + маникюр, също цялостна пакетна цена за педикюр + маникюр и прическа, в комбинация с колежката. Все пак този стол е инвестиция за няколко години напред.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: